Referanse: FORADFC

Merke: Forté

Forté Advanced Diesel Fuel Conditioner

Ved vedlikehold: Tilsett 1x Forté Advanced Diesel Fuel Conditioner i kjøretøyets drivstofftank, hver 15 000 km eller en gang pr. år. Forté Advanced Diesel Fuel Conditioner er kompatibel med alle typer diesel opp til B30. Produktet oppfyller kravene i standarden EN 590. Forté anbefaler at man bruker Forté Advanced Diesel Fuel Conditioner ved hver service...
kr 360.00
Mer
På lager
Alle bestselgere
Vannpumpe + tannremmsett SKF VKMC 06220
  • Vannpumpe + tannremmsett SKF VKMC 06220
  • Vannpumpe + tannremmsett SKF VKMC 06220

Vannpumpe + tannremmsett SKF VKMC 06220

VKMC 06220
SKF
Tannantall 132
Rem med avrundet tannprofil
Material vannpumpevingehjul stålplate
Stroppbredde [mm] 28
Merkekvalitet Premium
Produsent SKF
Art. nr. VKMC06220
Produkt linje VKMA 06220, VKPC 86635
EAN 7316575230784
kr 1,486.39
Inklusive MVA 25%
Antall
Tilgjengelig (4 stk)

 

Sikker betalingsløsninger

 

30 dager åpent kjøp

 

Rask levering

Beskrivelse
VOLVO 1275409
VOLVO 274247
VOLVO 30677134
VOLVO 30731774
VOLVO 30777779
VOLVO 31293177
VOLVO 31316658
VOLVO 31339542
VOLVO 8692561
VOLVO 8694630
VOLVO 274216
VOLVO 30638278
VOLVO 30731772
VOLVO 30751022
VOLVO 31258306
VOLVO 31293668
VOLVO 31316999
VOLVO 8658339
VOLVO 8694629
AIRTEX WPK168301
CONTINENTAL CTAM CT1010WP1
DAYCO KTBWP5920
DOLZ KD111
FEBI BILSTEIN 32746
GATES KP15580XS
GK 986980
GK K986980A
GRAF KP8241
HEPU K62067
HEPU PK09800
HUTCHINSON KH449WP196
INA 530058230
METELLI 3008241
OPTIMAL SK1608AQ1
QUINTON HAZELL QBPK6850
SALERI K1PA1282
SNR KDP465030
VALEO 614585
Produktdetaljer
VKMC 06220

Dataark

EAN
731657523078
Vekt
1.882
Mål
280x146x180
Stroppbredde [mm]
28
Tannantall
132
Material vannpumpevingehjul
Stålplate
Rem
Med avrundet tannprofil
Merke / kjøretøykWcm³KMProduksjonsår
VOLVO C30 (533) D3110 KW1984 CCM150 KM2010/10-2012/12
VOLVO C30 (533) D4130 KW1984 CCM177 KM2010/10-2012/12
VOLVO C30 (533) D5132 KW2400 CCM180 KM2006/10-2012/12
VOLVO C30 (533) D5120 KW2400 CCM163 KM2006/10-2012/12
VOLVO C70 II kabriolet (542) 2.4 D120 KW2400 CCM163 KM2007/03-2013/06
VOLVO C70 II kabriolet (542) D3110 KW1984 CCM150 KM2010/10-2013/06
VOLVO C70 II kabriolet (542) D4130 KW1984 CCM177 KM2010/10-2013/06
VOLVO C70 II kabriolet (542) D5132 KW2400 CCM180 KM2006/03-2013/06
VOLVO S40 II (544) 2.4 CDI120 KW2400 CCM163 KM2007/03-2010/12
VOLVO S40 II (544) D3110 KW1984 CCM150 KM2010/10-2012/12
VOLVO S40 II (544) D4130 KW1984 CCM177 KM2010/10-2012/12
VOLVO S40 II (544) D5132 KW2400 CCM179 KM2006/03-2010/12
VOLVO S60 I (384) 2.4 CDI85 KW2401 CCM116 KM2003/10-2005/12
VOLVO S60 I (384) 2.4 D93 KW2400 CCM126 KM2005/03-2010/04
VOLVO S60 I (384) 2.4 D96 KW2401 CCM130 KM2001/05-2010/04
VOLVO S60 I (384) 2.4 D90 KW2401 CCM122 KM2005/05-2006/12
VOLVO S60 I (384) D5120 KW2401 CCM163 KM2001/01-2010/04
VOLVO S60 I (384) D5136 KW2401 CCM185 KM2005/03-2010/04
VOLVO S60 II (134) D3120 KW1984 CCM163 KM2010/04-2014/12
VOLVO S60 II (134) D3100 KW1984 CCM136 KM2012/05-2015/12
VOLVO S60 II (134) D4120 KW1984 CCM163 KM2010/04-2014/12
VOLVO S60 II (134) D4 AWD140 KW2400 CCM190 KM2015/03-2018/05
VOLVO S60 II (134) D5151 KW2400 CCM205 KM2010/04-2011/12
VOLVO S60 II (134) D5158 KW2400 CCM215 KM2011/04-2015/12
VOLVO S60 II (134) D5169 KW2400 CCM230 KM2014/04-2015/12
VOLVO S60 II (134) D5 AWD151 KW2400 CCM205 KM2010/04-2011/12
VOLVO S60 II (134) D5 AWD158 KW2400 CCM215 KM2011/04-2015/12
VOLVO S60 II (134) D5 AWD169 KW2400 CCM230 KM2014/04-2015/12
VOLVO S60 II Cross Country (134) D4 AWD140 KW2400 CCM190 KM2015/03-2018/05
VOLVO S60 II Cross Country (134) D4 Polestar AWD162 KW2400 CCM220 KM2015/03-2018/07
VOLVO S80 I (184) 2.4 D96 KW2401 CCM131 KM2001/10-2006/07
VOLVO S80 I (184) D5120 KW2401 CCM163 KM2001/08-2006/07
VOLVO S80 II (124) 2.4 D120 KW2400 CCM163 KM2006/03-2011/03
VOLVO S80 II (124) 2.4 D129 KW2400 CCM175 KM2010/01-2011/03
VOLVO S80 II (124) D3100 KW1984 CCM136 KM2012/05-2014/05
VOLVO S80 II (124) D3 / D4120 KW1984 CCM163 KM2010/01-2016/12
VOLVO S80 II (124) D5136 KW2400 CCM185 KM2006/03-2009/08
VOLVO S80 II (124) D5151 KW2400 CCM205 KM2010/01-2011/12
VOLVO S80 II (124) D5158 KW2400 CCM215 KM2011/06-2015/04
VOLVO S80 II (124) D5 AWD136 KW2400 CCM185 KM2007/01-2009/05
VOLVO S80 II (124) D5 AWD151 KW2400 CCM205 KM2010/01-2011/12
VOLVO S80 II (124) D5 AWD158 KW2400 CCM215 KM2011/06-2015/04
VOLVO V40 Cross Country (526) 2.0 D3110 KW1984 CCM150 KM2013/09-2015/12
VOLVO V40 Cross Country (526) 2.0 D4130 KW1984 CCM177 KM2013/09-2014/12
VOLVO V40 Cross Country (526) D3110 KW1984 CCM150 KM2012/10-2015/03
VOLVO V40 Cross Country (526) D4130 KW1984 CCM177 KM2012/10-2014/12
VOLVO V40 Furgon/hatchback (525) 2.0 D3110 KW1984 CCM150 KM2013/09-2015/12
VOLVO V40 Furgon/hatchback (525) 2.0 D4130 KW1984 CCM177 KM2013/09-2014/12
VOLVO V40 Hatchback (525) D3110 KW1984 CCM150 KM2012/03-2015/03
VOLVO V40 Hatchback (525) D4130 KW1984 CCM177 KM2012/03-2014/12
VOLVO V50 (545) 2.4 Tdi120 KW2400 CCM163 KM2007/05-2010/12
VOLVO V50 (545) D3110 KW1984 CCM150 KM2010/10-2012/12
VOLVO V50 (545) D4130 KW1984 CCM177 KM2010/10-2012/12
VOLVO V50 (545) D5132 KW2400 CCM179 KM2006/03-2010/12
VOLVO V60 I (155) D3100 KW1984 CCM136 KM2012/05-2015/12
VOLVO V60 I (155) D3 / D4120 KW1984 CCM163 KM2010/07-2014/12
VOLVO V60 I (155) D4 AWD120 KW2400 CCM163 KM2012/05-2015/12
VOLVO V60 I (155) D4 AWD133 KW2400 CCM181 KM2013/10-2015/12
VOLVO V60 I (155) D4 AWD140 KW2400 CCM190 KM2015/03-2018/05
VOLVO V60 I (155) D5151 KW2400 CCM205 KM2010/07-2011/12
VOLVO V60 I (155) D5158 KW2400 CCM215 KM2011/04-2015/12
VOLVO V60 I (155) D5169 KW2400 CCM230 KM2014/04-2015/12
VOLVO V60 I (155) D5 AWD151 KW2400 CCM205 KM2010/07-2011/12
VOLVO V60 I (155) D5 AWD158 KW2400 CCM215 KM2011/04-2015/12
VOLVO V60 I (155) D5 AWD169 KW2400 CCM230 KM2014/04-2015/12
VOLVO V60 I (155) D5 Hybrid AWD169 KW2400 CCM230 KM2015/03-2018/05
VOLVO V60 I (155) D6 Hybrid AWD206 KW2400 CCM280 KM2012/06-2015/12
VOLVO V60 I (155) D6 Hybrid AWD206 KW2400 CCM280 KM2015/03-2018/05
VOLVO V60 I Cross Country (157) D4 AWD140 KW2400 CCM190 KM2015/03-2018/05
VOLVO V60 I Cross Country (157) D4 Polestar AWD147 KW2400 CCM200 KM2015/03-2018/05
VOLVO V60 I Cross Country (157) D4 Polestar AWD162 KW2400 CCM220 KM2015/03-2018/05
VOLVO V60 I Cross Country (157) D5 Hybrid AWD169 KW2400 CCM230 KM2015/03-2018/05
VOLVO V60 I Furgon/kombi (155) 2.0 D3100 KW1984 CCM136 KM2013/09-2015/12
VOLVO V60 I Furgon/kombi (155) 2.0 D4120 KW1984 CCM163 KM2013/09-2015/12
VOLVO V60 I Furgon/kombi (155) 2.4 D4 AWD133 KW2400 CCM181 KM2013/09-2015/12
VOLVO V60 I Furgon/kombi (155) 2.4 D5158 KW2400 CCM215 KM2013/09-2015/12
VOLVO V70 II (285) 2.4 CDI90 KW2401 CCM122 KM2005/07-2008/12
VOLVO V70 II (285) 2.4 D93 KW2400 CCM126 KM2005/04-2008/12
VOLVO V70 II (285) 2.4 D96 KW2401 CCM131 KM2001/07-2007/08
VOLVO V70 II (285) D5120 KW2401 CCM163 KM2001/01-2008/12
VOLVO V70 II (285) D5136 KW2401 CCM185 KM2005/04-2008/12
VOLVO V70 II (285) D5 AWD120 KW2401 CCM163 KM2002/07-2007/08
VOLVO V70 II (285) D5 AWD136 KW2401 CCM185 KM2005/05-2007/08
VOLVO V70 III (135) 2.4 D120 KW2400 CCM163 KM2007/04-2010/12
VOLVO V70 III (135) 2.4 D129 KW2400 CCM175 KM2009/04-2010/12
VOLVO V70 III (135) D3100 KW1984 CCM136 KM2007/10-2015/12
VOLVO V70 III (135) D3 / D4120 KW1984 CCM163 KM2010/03-2015/12
VOLVO V70 III (135) D4 AWD120 KW2400 CCM163 KM2007/10-2015/12
VOLVO V70 III (135) D4 AWD133 KW2400 CCM181 KM2013/10-2016/04
VOLVO V70 III (135) D5136 KW2400 CCM185 KM2007/04-2009/12
VOLVO V70 III (135) D5151 KW2400 CCM205 KM2008/10-2011/12
VOLVO V70 III (135) D5169 KW2400 CCM230 KM2011/03-2016/04
VOLVO V70 III (135) D5158 KW2400 CCM215 KM2011/04-2015/12
VOLVO V70 III (135) D5 AWD151 KW2400 CCM205 KM2009/12-2011/12
VOLVO V70 III (135) D5 AWD169 KW2400 CCM230 KM2011/03-2016/04
VOLVO V70 III (135) D5 AWD158 KW2400 CCM215 KM2011/04-2015/12
VOLVO V70 III (135) D5 AWD136 KW2401 CCM185 KM2007/04-2009/12
VOLVO V70 III Furgon/kombi (135) 2.0 D3 DRIVe100 KW1984 CCM136 KM2013/09-2015/12
VOLVO V70 III Furgon/kombi (135) 2.4 D4 AWD120 KW2400 CCM163 KM2013/09-2015/12
VOLVO V70 III Furgon/kombi (135) 2.4 D5158 KW2400 CCM215 KM2013/09-2015/12
VOLVO XC60 I SUV (156) 2.4 D129 KW2400 CCM175 KM2009/04-2010/12
VOLVO XC60 I SUV (156) 2.4 D / D3 / D4 AWD120 KW2400 CCM163 KM2008/05-2017/02
VOLVO XC60 I SUV (156) D3100 KW1984 CCM136 KM2012/04-2015/12
VOLVO XC60 I SUV (156) D3 / D4120 KW1984 CCM163 KM2010/03-2014/12
VOLVO XC60 I SUV (156) D4 AWD133 KW2400 CCM181 KM2013/10-2015/12
VOLVO XC60 I SUV (156) D4 AWD140 KW2400 CCM190 KM2015/03-2017/02
VOLVO XC60 I SUV (156) D5158 KW2400 CCM215 KM2011/06-2017/02
VOLVO XC60 I SUV (156) D5 AWD136 KW2400 CCM185 KM2008/05-2009/12
VOLVO XC60 I SUV (156) D5 AWD151 KW2400 CCM205 KM2009/07-2011/06
VOLVO XC60 I SUV (156) D5 AWD158 KW2400 CCM215 KM2011/04-2015/12
VOLVO XC60 I SUV (156) D5 AWD169 KW2400 CCM230 KM2014/04-2015/12
VOLVO XC60 I SUV (156) D5 AWD162 KW2400 CCM220 KM2015/03-2017/02
VOLVO XC60 I VAN (156) D3100 KW1984 CCM136 KM2013/09-2015/12
VOLVO XC60 I VAN (156) D4120 KW1984 CCM163 KM2013/09-2017/02
VOLVO XC60 I VAN (156) D4 AWD120 KW2400 CCM163 KM2013/09-2017/02
VOLVO XC60 I VAN (156) D5 AWD158 KW2400 CCM215 KM2013/09-2017/02
VOLVO XC70 I Cross Country (295) D5 AWD136 KW2401 CCM185 KM2005/12-2007/08
VOLVO XC70 I Cross Country (295) D5 XC AWD120 KW2401 CCM163 KM2002/09-2007/08
VOLVO XC70 II (136) 2.4 D129 KW2400 CCM175 KM2009/06-2010/12
VOLVO XC70 II (136) 2.4 D / D4 AWD120 KW2400 CCM163 KM2007/08-2016/04
VOLVO XC70 II (136) D3120 KW1984 CCM163 KM2010/04-2015/12
VOLVO XC70 II (136) D4 AWD133 KW2400 CCM181 KM2013/10-2016/04
VOLVO XC70 II (136) D5 AWD136 KW2400 CCM185 KM2007/04-2009/12
VOLVO XC70 II (136) D5 AWD151 KW2400 CCM205 KM2009/04-2011/12
VOLVO XC70 II (136) D5 AWD158 KW2400 CCM215 KM2011/04-2015/12
VOLVO XC70 II (136) D5 AWD169 KW2400 CCM230 KM2013/11-2016/04
VOLVO XC70 II (136) D5 AWD162 KW2400 CCM220 KM2015/03-2016/04
VOLVO XC70 II VAN (136) 2.0 D4120 KW1984 CCM163 KM2013/09-2016/12
VOLVO XC70 II VAN (136) 2.4 D4 AWD120 KW2400 CCM163 KM2013/09-2016/04
VOLVO XC70 II VAN (136) 2.4 D5 AWD158 KW2400 CCM215 KM2013/09-2016/12
VOLVO XC90 I (275) D3 / D5120 KW2400 CCM163 KM2009/04-2014/12
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD120 KW2400 CCM163 KM2007/10-2010/12
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD147 KW2400 CCM200 KM2011/01-2014/12
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD155 KW2400 CCM211 KM2013/11-2014/09
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD120 KW2401 CCM163 KM2002/10-2006/12
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD136 KW2401 CCM185 KM2005/04-2012/12
VOLVO XC90 I VAN (275) 2.4 D4120 KW2401 CCM163 KM2013/09-2014/12
VOLVO XC90 I VAN (275) 2.4 D5 AWD147 KW2400 CCM200 KM2013/09-2014/12
3 andre produkter i samme kategori:

Follow us on Facebook